• slidebg1
  • Leśna Polana – Jacek Rozenek – Polecam!
    Polecam! Wyjątkowe miejsce – Leśna Polana – Jacek Rozenek
  • slidebg1
  • slidebg1
  • slidebg1

AKUPUNKTURA

Specjalista neurochirurg Karol Kłódkowski – Leśna Polana

Zabiegi akupunktury w Leśnej Polanie wykonywane są w Leśnej Polanie  przez lekarza neurochirurga Karola Kłódkowskiego, który na konsultacje przyjmuje pacjentów w każdą środę od godz.16,oo w ramach gabinetu prywatnego. Rejestracja wizyt 91 3856700 – od poniedziałku do piątku w godz. 8.oo – 16,oo.

Terminy zabiegów akupunktury wykonywane są w drodze ustaleń indywidualnych z lekarzem. Koszt jednej sesji – 70 zł.

Kilka słów od lekarza:

„W praktyce neurochirurgicznej używam igieł jako alternatywnej metody leczenia bólu kręgosłupa, niezależnie od etiologii (z wyłączeniem chorób nowotworowych, które stanową przeciwwskazanie do nakłuwania). Dolegliwości bólowe zmniejszają się u około 80% chorych (w tym u połowy ustępują całkowicie). Z dobrym efektem leczyłem również nadwagę związaną z nadmiernym łaknieniem, migrenowe bóle głowy oraz choroby układu oddechowego (w tym zapalenie zatok przynosowych )

W mojej praktyce przedstawiam pacjentom akupunkturę, jako jedną z metod , wymagającą do pełnego działania wykonania serii zabiegów (zwykle 6 – 10). Używam tylko jednorazowych igieł, zabieg trwa 10 – 15 minut. Wykonuję również zabiegu z zakresu aurikuloterapii – dział akupunktury zajmujący się nakłuwaniem małżowiny usznej. Do tego celu, oprócz zwykłych igieł używam także pinezek (press needle) – specjalnych plasterków z przytwierdzonymi do nich igiełkami dł. 1,5 mm, które po założeniu pacjent może nosić przez 3-4 dni.

Prawdziwy rozkwit przeżywa w dzisiejszych czasach medycyna estetyczna i wszelkiej maści zabiegi odmładzające. Akupunktura działa również na tym polu – seria zabiegów na twarz może zmniejszyć napięcie mięśniowe dając widoczny efekt w postaci redukcji zmarszczek.”

Serdecznie zapraszamy