• slidebg1
  • Leśna Polana – Jacek Rozenek – Polecam!
    Polecam! Wyjątkowe miejsce – Leśna Polana – Jacek Rozenek
  • slidebg1
  • slidebg1
  • slidebg1

AKTUALNOŚCI

CEREBROLIZYNA – TERAPIA NEUROLOGICZNA

Nowość w Leśnej Polanie. Cerebrolizyna - wlewy dożylne po udarze/urazie mózgu.

WIĘCEJ

ANESTEZJOLOG.LECZENIE BÓLU – D.KAROŃ

DARIUSZ KAROŃ – Specjalista anestezjolog, leczenia bólu oraz żywienia

KAROŃ

Przyjęcia Pacjentów w ramach gabinetu prywatnego w Centrum Opieki i Rehabilitacji
„Leśna Polana“ w Gryficach – WTOREK godz. 18.oo – 21.oo

Rejestracja Pacjentów  wyłącznie pod numerem tel. 91 385 67 00
(w godz. 8.00 – 16.0o)

Koszt wizyty – 150 zł + koszt wykonanego zabiegu. (płatność gotówka)

ZAKRES CHORÓB:

 leczenie bólu ostrego i przewlekłego, ból w chorobach zwyrodnieniowych kręgosłupa, bóle w chorobach zwyrodnieniowych stawów obwodowych, przewlekły ból pooperacyjny i pourazowy, ból fantomowy i bóle poamputacyjne, Neuralgie: popółpaścowa, trójdzielna i inne, Fibromialgia, zespoły uciskowe nerwów obwodowych: łokieć tenisisty, golfisty, zespół cieśni nadgarstka.

ZAKRES ZABIEGÓW:

Terapia manualna Mulligana, blokady obwodowe okołostawowe i nerwów obwodowych, blokady przykręgowe w przewlekłych zespołach bólowych, blokady stawu krzyżowo-biodrowego i do rozworu kości krzyżowej, blokady zewnątrzoponowe, blokada nerwów międzyżebrowych, znieczulenie nasiękowe w neuralgii popółpaścowej, Dożylne wlewy kroplówek z leczeniem multimodalnym bólu. 

Zabiegi wykonywane są pod kontrolą USG z możliwością oceny diagnostycznej badanego stawu i dokładnego podania leku w ognisko schorzenia dzięki realnemu obrazowaniu miejsca iniekcji w obrazie ultrasonograficznym co znacząco zwiększa bezpieczeństwo i skuteczność zabiegu. 

Dariusz Karoń: Absolwent, ukończonej w 1991 roku Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, członek Polskiego Towarzystwa Anestezjologicznego i Polskiego Towarzystwa Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu. Zawodowo związany z Oddziałem Intensywnej Terapii i Anestezjologii wielospecjalistycznego szpitala SPZZOZ w Gryficach, gdzie poza pracą anestezjologa zajmuje się bezpieczeństwem leczenia żywieniowego chorych tutejszego szpitala. Ukończył Polską Szkołę Żywienia w 2020 roku przy Polskim Towarzystwie Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu.

Bólem ostrym jak i przewlekłym zajmuje się w swojej pracy zawodowej od wielu lat pogłębiając swoje umiejętności uczestnictwem w licznych szkoleniach i kursach. W roku 2021 ukończył studia podyplomowe Medycyna Bólu na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum w Krakowie.