• slidebg1
 • slidebg1
 • slidebg1
 • slidebg1

O/ INTENSYWNEJ OPIEKI I REHABILITACJI PO UDARZE/URAZIE MÓZGU.

Zrzut ekranu 2015-04-21 o 21.31.34

Ważne informacje: Zasady przyjęcia i pobytu pacjenta

 1. Pacjenci otoczeni są opieką lekarza neurologa i lekarza internisty.
 2. Profesjonalna kontynuacja opieki i rehabilitacji po udarze mózgu – tuż po zakończonym pobycie w szpitalu – transport prosto ze szpitala – dla osób wymagających nadzoru lekarza neurologa, całodobowej opieki pielęgniarek i opiekunek medycznych, kontynuacji leczenia farmakologicznego oraz rehabilitacji.
 3. Profesjonalna opieka i rehabilitacja osób po przebytym w przeszłości udarze mózgu, wymagających w dalszym ciągu stałego wsparcia w czynnościach dni codziennego, nadzoru lekarza neurologa, całodobowej opieki pielęgniarek i opiekunek medycznych, kontynuacji leczenia farmakologicznego oraz kontynuacji rehabilitacji.

Ośrodek jest perfekcyjnie przygotowany do obsługi osób niepełnosprawnych i stale leżących.

ŚWIADCZENIA – pakiet podstawowy

 1. Zakwaterowanie w komfortowym pokoju 2-osobowym z łazienką, łóżkami rehabilitacyjnymi z systemem przywoławczym, TV i WiFi
 2. 5 posiłków dziennie lub indywidualna dieta (cukrzycowa, wątrobowa)
 3. całodobowa opieka pielęgniarska i personelu pomocniczego
 4. opieka lekarza neurologa
 5. obchód internistyczny 2 x w miesiącu
 6. codzienny pomiar temperatury i ciśnienia tętniczego
 7. rehabilitacja – ćwiczenia – (60 min. dziennie) od poniedziałku do piątku
 8. nielimitowane napoje ciepłe i zimne

Cena: 4400* zł – umowa – 30 dni – rehabilitacja rozpoczyna się od drugiego dnia pobytu pacjenta i kończy w ostatnim dniu umowy.

Rozszerzenie rehabilitacji do 120 min. + 600 zł

165 zł/dzień – umowa poniżej 1 miesiąca (minimum 14 dni) – rehabilitacja 60 min.

195 zł/dzień – umowa poniżej 1 miesiąca (minimum 14 dni) – rehabilitacja 120 min.

* pozostałe świadczenia tj. rozszerzona rehabilitacja, w tym zabiegi fizykalne, hydroterapia, masaże (za zgodą lekarza), diagnostyka medyczna, inne konsultacje specjalistyczne (neurochirurg, ortopeda, chirurg, kardiolog…), logopeda, psycholog, dietetyk, leki, artykuły higieny, specjalistyczne opatrunki – są dodatkowo płatne.

PAKIETY ROZSZERZONE – pdf

UWAGA:

 1. Stawka za dzień liczona jest od dnia przybycia pacjenta, bez względu na porę. W obydwu przypadkach dot.terminu zawarcia umowy (poniżej czy powyżej 1 miesiąca) dzień przyjęcia jest dniem organizacyjnym, w którym Pacjent przechodzi pod całodobową opiekę personelu, otrzymuje zakwaterowanie, posiłki, a także ustalany jest plan jego pobytu oraz rehabilitacji, która rozpoczyna się w drugim dniu pobytu, a kończy w ostatnim. Lekarz „Leśnej Polany” zapoznaje się z Pacjentem w ciągu 24 h od dnia przybycia.

 2. Udzielanie informacji osobom bliskim nt. przebiegu pobytu i rehabilitacji następuje wyłącznie w drodze osobistego kontaktu osoby uprawnionej czyli wskazanej przy podpisaniu umowy w druku Osoby Uprawnione do Kontaktu, stanowiącego integralną część umowy. Informacje w drodze telefonicznej nie są udzielane. Administracja ośrodka nie posiada żadnych medycznych danych na temat pobytu Pacjenta, ponieważ nie ma wglądu w gromadzoną na miejscu  dokumentację oraz nie ma codziennej wiedzy o decyzjach personelu medycznego, pielęgniarskiego i fizjoterapeutycznego.

 3. realizacja na terenie ośrodka diet np. wyłącznie wegetariańskich lub innych z racji przekonań, upodobań czy przyzwyczajeń, zażywanie własnych suplementów, mikstur etc… możliwa jest wyłącznie w porozumieniu i za zgodą lekarza ośrodka, a ich dawkowanie odbywa się przez personel pielęgniarski. Samodzielne zażywanie jakichkolwiek leków czy suplementów, nie zawartych w zleceniach lekarskich, jest zabronione.

Galeria zdjęć       Zapraszamy na film o Leśnej Polanie          Legalność działania            Opinie o nas

KONTAKT

w dni powszednie od 8.oo – 17.oo TEL: 91 385 67 00
w dni powszednie 8.oo – 17.ooTEL: 697 132 444 (Justyna)
w dni powszednie 18.00 – 20.oo oraz soboty 10.oo – 18.00TEL: 600 924 107 (Ewa)
sekretariat@lesnapolana24.pl